SYSTEM - 1. REAL PRAHA

 
     
     
     
 
 Profil firmy ISO systémy Havárie Modelování Výzkum Odkazy
    SEZNAM SLUŽEB:  
 
 

 Internetové poradenství, online komunikace

 

Jako novinku nabízíme pro naše zákazníky internetové poradenství prostřednictvím videokonferencí, on-line komunikačních programů (ICQ, MSN) nebo jen v intenzivním používáním elektronické pošty.  Tuto novou službu lze využít ve formě dohodnutých „konzultačních hodin“ nebo na požádání. Přínosem této služby je zlevnění poradenství o cestovní náklady poradce a zvýšení flexibility poradenství.

Pro naše zákazníky nabízíme zapůjčení a instalaci webkamery pro videokonference zdarma. Pro videokonference používáme program MSN Messenger 7.5 (více na www.msn.com). Technické nároky pro kvalitní videokonferenci jsou především v rychlosti připojení Vašeho internetu. Jako minimum se dá považovat rychlost 256 kb/s, optimálně 512 kb/s a výše. Kontakt na nás přes MSN získáte prostřednictvím adresy system1real@hotmail.com.

Pro online textovou komunikaci používáme celosvětově známy program ICQ (více na www.icq.com). Tato komunikace nevyžaduje zvýšené nároky na rychlost připojení. Kontakt na nás získáte prostřednictvím ICQ čísla 61746020. Náš zástupce je právě teď ICQ status

Jako poslední možnost internetového poradenství je využívání klasické elektronické pošty. Jako kontaktní adresu můžete využít system@1real.cz.

Máte nějaký dotaz?

Využijte našeho formuláře a kontaktujte nás. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

 

 

Hlavní výhody online poradenství:

● snížení nákladů na poradenství
● časová flexibilita
● rychlost poradenství
● efektivní poradenství
 

 

 
 

 

 

 


  KONTAKT:  

							
Zlatnická 5
110 00 Praha 1
Mobil: +420 606 322 133
Telefon: +420 224 811 439
Fax: +420 224 818 712
E-mail: system@1real.cz
URL: www.1real.cz/system
ICQ: 61746020  ICQ status
 
 
 
© copyright 2006 | divize SYSTEM - 1. REAL PRAHA s.r.o. | všechna práva vyhrazena